Firma AlpinCroll oferuje wszelkiego rodzaju prace wysokościowe na terenie całego kraju.

Wiedza, umiejętności i lata praktyki

Nasze doskonale wyposażone zaplecze sprzętowe pozwala nam na wykonywanie usług w każdych warunkach. Pracujemy w strefie zagrożenia wybuchem i w atmosferze o małej zawartości tlenu (praca w aparatach ochrony dróg oddechowych). Jesteśmy w stanie przetransportować ludzi i towary w trudnodostępne miejsca w każdego rodzaju obiekcie i na zewnątrz.

Pracujemy na atestowanym sprzęcie

Nasz sprzęt jest zgodny z normami i zgodnie z zasadami BHP oraz standardami IRATA i OTDL. Posiadamy właściwe kwalifikacje, ubezpieczenie OC i niezbędne, aktualne badania lekarskie.

Jakość i solidność potwierdzona referencjami

Nasze referencje może potwierdzić wiele firm z branży przemysłowej i wysokościowej, które podejmując z nami współpracę zapewniły sobie usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy w stanie wykonać prawie każde zlecenie na terenie całego kraju. Współpracujemy z fachowcami najwyższej klasy co czyni nas w pełni profesjonalną firmą.

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Służymy fachowym doradztwem oraz udzielamy szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz współpracy z nasza firmą.

Zapraszamy!